skip to Main Content

ČISTENIE ODPADOV BRATISLAVA

NONSTOP 0908 151 982

Máte upchatý odpad? Kanalizáciu ?
Nechajte to na profesionálov s 10-ročnou praxou!

Pomôžeme Vám! Volajte Nonstop!

 SLUŽBY PONÚKAME PO CELEJ BRATISLAVE A OKOLÍ!

Bratislava Staré mesto • Ružinov • Devín • Rača • Vajnory • Rusovce • Jarovce • Dúbravka • Nové Mesto • Vrakuňa • Karlová Ves • Petržalka • Čuňovo • Lamač • Podunajské Biskupice • Záhorská Bystrica

PREČO KRTKOVANIE ODPADOV SATIS s.r.o.?

10 ROKOV PRAXE

VYČISTENÝCH VIAC AKO 3500 ODPADOV

K DISPOZÍCIÍ 2 KAMERY

ZASAHUJEME DO 1 HODINY

MNOŽSTVO ŠPIRÁLOVYCH A TLAKOVYCH STROJOV

PRÍVETIVÝ PRÍSTUP

NÍZKA CENA

DODRŽIAVAME DOHODNUTÉ TERMÍNY

PORADÍME VÁM, AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHATIU ODPADU

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI – NÍZKA CENA – OKAMŽITÝ ZÁSAH!

Už 10 rokov sme vám na blízku aj v Bratislave a okolí. Ponúkame vám služby, ktoré vás zbavia problémov s upchatým potrubím, zapáchajúcim odpadom či kvapkajúcim umývadlom. Spoľahnúť sa na nás môžete aj v krtkovaní kuchynských drezov, montáži umývadiel a čistení odpadových vôd.

 

Postaráme sa vám o profesionálne vyčistenie akokoľvek zapchatých a silne znečistených odpadových rúr, čistenie kanalizácie a jej prípadné rekonštrukcie alebo aj frézovanie odpadových stúpačiek. Ak potrebujete zistiť, kde v potrubí sa nachádza problém, použijeme na to našu inšpekčnú kameru, ktorou sme schopní rýchlo skontrolovať stav potrubia a odhaliť zdroj problémov. Spoľahnúť sa nás môžete ale aj v prípade, ak potrebujete opraviť či vymeniť WC, namontovať kuchynský drez alebo vodovodné batérie. Vašu domácnosť rýchlo a za dostupnú cenu zbavíme starostí s neodtekaním, pretekaním alebo vytekaním akéhokoľvek druhu.

O Nas

Vysokotlakové krtkovanie odpadov a odtokov vysokotlakovým prúdom vody.

Čistenie potrubí upchatých mastnými nánosmi pre nás nie je žiadny problém. Na čistenie znečisteného a upchatého potrubia používame špeciálnu techniku vytvárajúcu vysoký tlak vody s teplotou až 100 °C. V kombinácii so silným chemickým roztokom zbavíme na dlhú dobu vaše potrubie mastnoty a akéhokoľvek ďalšieho znečistenia.  Toto riešenie je vhodné predovšetkým pre priemyselné kuchyne a ďalšie prevádzky, v ktorých existuje riziko hrubého znečistenia odpadových rúr a potrubia. Vďaka kombinácii vriacej vody pod vysokým tlakom a chemických prostriedkov mastnotu roztavíme a potrubie zostane čisté a odmastené.

Vďaka našim skúsenostiam a technike sa na nás môžete maximálne spoľahnúť aj pri čistení WC, pisoárov, umývadiel a výleviek. Pre vašu domácnosť aj prevádzku sa postaráme o dokonale vyčistené WC, pisoáre a umývadlá tak, aby za akýchkoľvek okolností odtekali a nezapáchali.

Na čistenie pisoárov, WC a umývadiel sme vybavení nástrojom na krtkovanie s najtenšou dostupnou dýzou a pomocou vysokého tlaku ich zbavíme akýchkoľvek nečistôt. Na tento typ čistenia používame tiež vysokotlakovú frézu.

Po krtkovaní, čistení potrubí a stúpačiek po nás nezostávajú žiadne nečistoty! Pri našej práci vždy využívame výkonný vysávač, ktorý vysáva hustý sediment, ale aj vyplavenú vodu.

Na čistenie kanalizácií využívame vysokotlakový stroj s čistiacou dýzou na konci až 90 metrového krta, ktorým dokážeme vyčistiť potrubie s priemerom od 50 DN do 400 DN. Tento stroj s výkonom 200 barov a 70 litrov/1 min patrí medzi najvýkonnejšie čistiace stroje na trhu.

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne,
7 dní v týždni.  
ZAVOLAJTE! 0908 151 982

REFERENCIE NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

V kuchyni nám už vôbec neodtekal drez a žiadne dostupné prípravky nepomáhali. Obrátili sme sa preto na cistyodpad.sk, prišli a v priebehu niekoľkých minút bolo hotovo. Krtkovanie kuchynského drezu im išlo naozaj od ruky.

Mária, Bratislava Staré Mesto

Naša kanalizácia už ani zďaleka neplnila svoju úlohu, navyše sa z nej do okolia šíril veľmi nepríjemný zápach. Kontaktovali sme vás a dohodli si s vami veľmi skorý termín čistenia kanalizácie. Všetko na čom sme sa dohodli ste do bodky splnili a za to vám patrí naša veľká vďaka (a určite aj vďaka všetkých našich susedov).

Veronika, Petržalka

Ráno som sa zobudila a bol to pre mňa doslova šok, všade bol zápach, nepomáhalo ani vyvetrať. Začala som pátrať po zdroji problému a zistila, že to bude upchaný odpad. Našla som, že čistením odpadových rúr sa venuje cistyodpad.sk a tak som sa na nich obrátila. Stretla som sa s veľmi príjemným a pozitívnym prístupom. Odpadové rúry poriadne prečistili a za krátko už bolo po probléme. Dúfam, že problém s upchatým odpadom už nikdy nebude mať, aj keby, opäť sa obrátim na túto firmu.

Magda, Dúbravka