NONSTOP 24/7
K DISPOZÍCII

Najčastejšie otázky

Pripravili sme pre Vás tie najčastejšie otázky, ktoré sa nás klienti pýtajú. Máte ešte ďalšie otázky ohľadom našich služieb? Neváhajte nás kontaktovať.

Služby

Áno. Máme k dispozícií dve zariadenia určené na čistenie menších odpadov. Už v priebehu krátkej chvíle dokážu spriechodniť aj váš drez.

Áno. Na rýchle a efektívne riešenie problémov máme prenosné zariadenie, ktoré ľahko transportujeme aj do vášho bytu alebo hocikde inde. Vieme vám prečistiť upchatý záchod, umývadlo aj odtok na vani/sprche.

Samozrejme. Pracujeme s 2 plnofarebnými kvalitnými kamerami na skontrolovanie menších aj väčších priemerov potrubia. Kamerujeme už od priemeru 40 mm. Kamery disponujú tlačnými káblami s dĺžkou 20 a 60 metrov, takže nám nerobí problém dostať sa aj do väčších vzdialeností alebo prekonať 90 stupňové kolená a ohyby.

Áno. V prípade vodného kameňa vieme postupne kameň uvoľňovať frézovacou hlavicou a súčasne potrubie monitorovať kamerou pre zaistenie optimálneho postupu. Frézovanie vykonávame s maximálnou opatrnosťou (od najmenšej hlavice), aby nedošlo k poškodeniu odpadového potrubia.

Všeobecné

Pri upchatom kuchynskom dreze stačí vyprázdniť skrinku pod drezom, aby sme sa vedeli dostať k sifónu a následne čistiť odpad. Pri upchatom záchode odporúčame vyprázdniť priestor okolo. Ak je hladina znečistenej vody vo WC vysoko, môžete do okolia WC rozložiť staré papiere.

Pri súrnych prípadoch prídeme ešte v deň zavolania – zvyčajne do 2 hodín, niekedy sme u vás aj skôr, v závislosti od našej aktuálnej vyťaženosti. Zistite vážnosť problému a ak si s ním neviete dať rady, zavolajte nám čím skôr.

Určite áno. Stále narastá počet prípadov, kedy zisťujeme, že na novostavbách nie sú odpady dopojené, je vytlačená gumička, potrubie sadlo a pod.. Preto odporúčame radšej odpady skontrolovať kamerou a eliminovať prípadne škody na minimum, aby ste mohli spokojne spávať.

Platba

Nedá sa všeobecne určiť presnú cenu za čistenie. Každý odpad je iný, má svoje tvarové špecifiká, materiálové prevedenie a vo veľkej miere rozhoduje aj druh prekážky, ktorá bráni plnej prevádzke odtoku alebo kanalizácie. Náročnosť realizovaných úkonov tak môže byť rôzna. Orientačnú cenu nájdete v sekcií Cenník. Detailnejšiu cenu dohodneme telefonicky alebo na mieste.

Zavolajte nám pre
bezplatnú konzultáciu

Dozviete sa, ako prebieha lokalizácia potrubia, ako pracujeme a aké vybavenie používame. Po opise vášho problému získate aj bližšie informácie o tom, aká je cena za lokalizáciu potrubia. Pracujeme nonstop a vždy sa snažíme rýchlo pomôcť tam, kde nás naši klienti potrebujú.
zavolajte pre bezplatnú konzultáciu