skip to Main Content

Ráno som sa zobudila a bol to pre mňa doslova šok, všade bol zápach, nepomáhalo ani vyvetrať. Začala som pátrať po zdroji problému a zistila, že to bude upchaný odpad. Našla som, že čistením odpadových rúr sa venuje cistyodpad.sk a tak som sa na nich obrátila. Stretla som sa s veľmi príjemným a pozitívnym prístupom. Odpadové rúry poriadne prečistili a za krátko už bolo po probléme. Dúfam, že problém s upchatým odpadom už nikdy nebude mať, aj keby, opäť sa obrátim na túto firmu.

Magda, Dúbravka

Naša kanalizácia už ani zďaleka neplnila svoju úlohu, navyše sa z nej do okolia šíril veľmi nepríjemný zápach. Kontaktovali sme vás a dohodli si s vami veľmi skorý termín čistenia kanalizácie. Všetko na čom sme sa dohodli ste do bodky splnili a za to vám patrí naša veľká vďaka (a určite aj vďaka všetkých našich susedov).

Veronika, Petržalka

V kuchyni nám už vôbec neodtekal drez a žiadne dostupné prípravky nepomáhali. Obrátili sme sa preto na cistyodpad.sk, prišli a v priebehu niekoľkých minút bolo hotovo. Krtkovanie kuchynského drezu im išlo naozaj od ruky.

Mária, Bratislava Staré Mesto