skip to Main Content

O SPOLOČNOSTI SATIS s.r.o.

NAJDÔLEŽITEJŠÍMI SÚ PRE NÁS SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI,
ktorým ponúkame služby realizované tými najmodernejšími technológiami.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Naša firma je na trhu už dlhé roky, počas ktorých sme získali rozsiahle skúsenosti a rozslúskli aj tie najtvrdšie oriešky pri čistení odpadu. Ponúkame profesionalitu a serióznosť za prijateľné ceny.

Výhodou našej špičkovej techniky je veľká čistiaca sila. Výkony mechanizmov dopĺňame manuálnym dočistením, čím je dosahovaný vyšší efekt.

Kanalizačný systém nielen uvoľníme a prepláchneme, ale dôkladne vyčistíme. Dôsledným a odborným prečistením je možné predísť mnohým poruchám, ktoré často vyžadujú nemalé investície.

Sme Vám k dispozícií 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

VOLAJTE NONSTOP 0908 151 982

o nas
O nas
Krtkovanie Satis

POUŽÍVAME MODERNÉ TECHNOLÓGIE:

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Technickou výhodou tlakového čistenia kanalizácie (krtkovanie), je možnosť čistenia kanalizácie z vonkajšej šachty bez vstupu do domu. Minimálne riziko poškodenia potrubia, veľká čistiaca sila a pružnosť. Možnosť použitia rôznych tlakových hlavíc. Možnosť jemného, postupného čistenia, starých odpadov a kanalizácií v rodinných domoch. K základnej údržbe kanalizačných sietí patrí ich pravidelné (preventívne) čistenie, čím sa predchádza výskytu nežiaducich havarijných stavov na kanalizačnej sieti. Ponúkame vám profesionálne a kvalitné služby v oblasti čistenia kanalizácie – krtkovania. Pre čistenie kanalizácií používame najmodernejšie vysokotlakové čistenie kanalizácie (čistenie tlakom vody), ktoré je najpoužívanejším spôsobom čistenia kanalizácie vo svete.

Elektro-mechanické krtkovanie

Ekologické čistenie kanalizácií pomocou vyspelých technológií značky ridgid od priemeru DN 50 až do DN 200 sa vykonáva elektromechanickými profesionálnymi zariadeniami a to pomocou frézovacích a čistiacich nadstavcov, ktoré sú určené predovšetkým k čisteniu domových odpadov, zvislých kanalizácií a dažďových zvodov .Vďaka špeciálnym nadstavcom a frézovacím prípravkom sme schopní rýchlo a efektívne odstraňovať aj tie najodolnejšie usadeniny v kanalizačných potrubiach. Bez obáv vyplavenia domu.

Monitoring potrubia

Máme k dispozícií tri špičkové kamery . Dve sa skladajú s prenosného farebného monitorovacieho zariadenia je určene pre domove kanalizácie vrátane prípojok v rozmedzí DN 50 – DN 300. Do potrubia sa ručne nastrkáva pomocou vystuženého kábla. Posledná kamera ktorú máme je určená od DN 300 – DN1000 skladá sa s robotického vozíka ktorý sa pohybuje v potrubí za pomoci riadiaceho panelu a je možné ho dostať do vzdialenosti až 150 metrov.

Oprava a výmena kanalizácie

Naša firma Vám zabezpečí kompletnú výmenu alebo opravu starej kanalizácie vrátane búracích a výkopových prác. Pri obhliadke navrhneme optimálne riešenie a dohodneme termín opravy. Vieme Vám pomocou špeciálneho vyhľadávacieho zariadenia zistiť presne kadiaľ Vám stará kanalizácia prechádza. Určíme smer a hĺbku, aby sme nestrácali čas hľadaním potrubia.